תכונות מוצר (באנגלית Product attributes) הם המאפיינים שמרכיבים את המוצר כמו למשל שם המוצר, תיאור קצר, תיאור מלא, מחיר ועוד…

שמוסיפים או עורכים מוצר, ניתן להגדיר או לשנות את ערך התכונות. מג'נטו מגיעה עם תכונות מובנות בתוכה אבל אתם יכולים גם להוסיף תכונות שמתאימות למוצרים שלכם, לדוגמא אם אתם מוכרים מחשבים בטח תרצו תכונות מתאימות כמו נפח דיסק, מעבד, זיכרון וכו'… אלה תכונות שתוכלו ליצור בקלות.

רגע לפני שאתם מתחילים להזין מוצרים בחנות, חשוב שתצרו את תכונות שמתאימות למוצרים שלכם, ולאחר שתסיימו תוכלו ליצור סט תכונות הכולל את התכונות שיצרתם ולהשתמש בסט תכונות ליצירת מוצר.

לדוגמא: תוכלו ליצור תכונות של חולצה כמו מידה וצבע וליצור סט תכונות בשם "חולצות" שיכיל את התכונות האלה (מידה וצבע) בנוסף לתכונות המובנות של המערכת שם המוצר, תיאור, מחיר וכו'. בהקמת מוצר מסוג חולצה, תבחרו בסט תכונות "חולצה" והתכונות שיצרתם לחולצה יהיו חלק מהזנת המוצר.

שימושים בתכונות מוצר:

1. תכונת מוצר כאפשרות בחירה בתוך דף מוצר

in-product-page

2. תכונת מוצר כמידע בתוך דף מוצר

details-in-product-page

3. תכונת מוצר כאפשרות סינון בתוך קטגוריה

filter

במהלך יצירת תכונה (או עריכת תכונה קיימת) תוכלו לקבוע את השימוש של התכונה בחנות שלכם, האם היא תהיה מוצגת באתר, ניתנת לסינון בקטגוריה, ניתנת לחיפוש במנוע החיפוש של החנות שלכם ועוד אחרים.

המדריך הבא יעסוק בפתיחה ועריכת תכונה חדשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *